Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Başkan Tuna, üniversite adaylarına başarı diledi

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Toroslar Belelediye Başkanı Hamit Tuna, 30 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek üniversite adaylarına başarılar diledi. 
  YKS’nin, gençlerin geleceği açısından büyük önem taşıdığına dikkat çeken Tuna, “Ülkemize ve kentimize önemli hizmetler vereceğine inandığımız geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimizin, büyük bir azim ve özveriyle hazırlandıkları ve bu hafta sonu girecekleri Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı’ndan emeklerinin karşılığını alacaklarına inancım tamdır. Bu vesileyle değerli öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında yer alan kıymetli ailelerimizin sınav heyecanını yürekten paylaşıyor, sınava girecek tüm adaylarımıza başarılar diliyorum” dedi 
  Öğrencilerin rahat ve huzurlu bir sınav geçirmelerini sağlamak amacıyla belediye olarak tüm önlemleri aldıklarını belirten Tuna, ilçe halkından da gençlerin geleceğini etkileyecek bu önemli sınav süresi boyunca gereken hassasiyeti göstermelerini istedi. 
  Tuna, “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimiz, sınav süresince gürültü kirliliğini önlemek amacıyla gerekli çalışmaları yapacaklardır. İnşallah gençlerimiz, rahat ve huzurlu bir şekilde sınavlarını tamamlarlar ve kendi geleceklerini başarıyla tayin ederler. Ancak sınavı kazanamamak dünyanın sonu değil. Bizce asıl önemli olan, öğrencilerimizin ailelerine, topluma, yaşadıkları kente, ülkelerine ve insanlığa yararlı birer birey olarak yetişmeleridir. Bizler, gençlerimize inanıyor ve güveniyoruz” diye konuştu.  

  İHA

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Adana
  Sıradaki Haber Adana ve Mersin’in kuzeyinde ‘gök gürültülü yağış’ uyarısı