Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Turkcell kurumsal dünyanın kurallarını Mersin’de yeniden yazıyor

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Türkiye’de şirketlerin dijitalleşmesini kendine misyon edinen Turkcell, bu çerçevede sunduğu ürün ve servisler dünyasına yeni bir bakış açısı getiriyor. Şirketlerin ihtiyaçlarına özel çözümler üreten Turkcell, “İşte Turkcell İşte Destek” diyerek kurumsal dünyasının yenilerken kendi işini yapan girişimcileri de unutmadı. Ülke ekonomisinin yüzde 85’ini oluşturan küçük şirketlerin ayağına giderek onları yerinde dinleyen ve dijital ihtiyaçları belirleyen Turkcell, Mersin’de de en çok ihtiyaçları olan sınırsız fiber internetin yanı sıra e-muhasebe ve mobil internet desteği gibi çözümleri tek pakette kendilerine sunuyor.
  Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell, kurumların dijitalleşme süreçlerinin her aşamasında yanlarında olmak amacıyla kurumsal ürün ve servis dünyasını yepyeni bir vizyonla yeniledi. Turkcell’in yeni kurumsal dünyasında, kurumların ihtiyaçlarına özel sektörel terzi işi dijital çözümler sunuluyor. Dijitalleşmeyle birlikte şirketlerin farklılaşan ihtiyaçları kendilerinden dinleyen Turkcell, kurumlara özel sektörel çözümlerini ‘Yükselen İş Teknolojileri’ başlığıyla şirketlerle buluşturuyor. Şirketlerin ihtiyacı olan başta NB/IOT olmak üzere siber güvenlik, yapay zekâ, bulut, veri merkezi, araç ve filo hizmetleri gibi geniş yelpazede birçok dijital çözüm yer alıyor. Bu sayede şirketlerin hızla dijitalleşerek rekabetin gerisinde kalmaması için tüm ihtiyaçları tek elden karşılanıyor.

  Mersin’de Kendi işini yapanlara “İşte Destek İşte Turkcell”

  “İşte Destek İşte Turkcell” başlığıyla şirketlere sunulan dijital çözümler kapsamında, Mersin’de de kendi işini yapan girişimcilere de işlerini kesintisiz ve mobil olarak yapmaları için sürekli dijital destek verilecek. Bu desteklerin ilki ise küçük işletmeler, esnaflar, girişimciler, avukatlar, doktorlar, profesyoneller ve yeni iş kuranlar olmak üzere kendi işini yapanlara tek pakette geliyor. Kendi işini yapanların işlerini dijital hale getirecek kampanyada, herhangi bir kotası olmayan limitsiz fiber hızında internetin yanı sıra mali kayıtlarını kolayca tutabilecekleri e-muhasebe avantajı sunuluyor.

  Yeni paket mobil çalışma ortamlarını da destekliyor. Paketi alanların Turkcell cep telefonlarına her ay 2GB olmak üzere toplamda 24GB internet yükleniyor. Sabit numarasını Turkcell’e taşıyanlara ise İşin Cebinde Çalsın aboneliği ücretsiz olarak sunuluyor. Bu sayede iş yerinde olmadıkları zaman sabit numaralarını mobil telefonlarından cevaplayabiliyorlar. Paket içerisinde kendi işini yapanların yakınları da unutulmadı. Her bir yakın da Turkcell’den her ay 1GB olmak üzere toplam 12GB internet kazanıyor.

   “Türkiye’nin 81 ilinde binlerce KOBİ’yi dinledik”

  “İşte Destek İşte Turkcell” kapsamında ilk olarak ‘Kendi İşini Yapanlara’ özel paket tasarladıklarının altını çizen Turkcell Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan şöyle konuştu:

  “Türk ekonomisinin lokomotifi bizim kendi işini yapanlar şeklinde nitelediğimiz küçük işletmelerin dijitalleşmesi, ülkemizin dijitalleşme sürecinin bir an önce tamamlamasında hayati bir rol taşıyor. Bu nedenle kendi işini yapan KOBİ diye nitelendirdiğimiz işletmelerin dijital ihtiyaçlarının karşılanması çok kritik. Bunun için de kendilerine doğru dijital çözümlerle gitmemiz gerekiyor. Doğru çözümleri tespit edebilmek ve kendilerine sunmak amacıyla, Türkiye’nin 81 ilindeki binlerce KOBİ’nin ayağına giderek, birebir kendi ağızlarından dijital ihtiyaçlarını dinledik. Hepsinin ortak isteği başta işlerini kesintisiz, mobil olarak sürdürmekti. Yine mali hesaplarını dijital olarak takip etmek istediklerini söylediler. Kendi işini yapanlar özel paketimizi bu isteklere göre oluşturduk.

  Paketimizde işlerini kesintisiz yapmaları için limitleri ve sınırları kaldıran fiber internetin yanı sıra mobil data ve dijital ortamda hesaplarını tutabilecekler e-muhasebe çözümümüz yer alıyor. Başka bir istekleri ise kendileri dijitalleşirken ailelerinin de unutulmamasıydı. Aileleri de unutmadık yeni paketimizde onlara da mobil internet veriyoruz. Yeni paketimizin sağladıkları sadece kendilerinin değil, ailelerinin de dijital dünyayla daha fazla yakınlaşmasını sağlayacak. Türkiye’nin göz bebeği KOBİ’lerimize ve ailelerine özel dijital çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

  Kurumlar 85 ülke de işlerini rahatça sürdürebilecek

  “İşte Destek İşte Turkcell” kapsamında kurumların tarifen yurtdışında geçerli ülkeleri de yenilendi. Toplamda 85 ülkede geçerli tarifelerine, kurumların en çok iş yaptıkları ve ziyaret ettikleri ülkeler arasında olan Azerbaycan, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerin yanı sıra Gürcistan, Ekvador, Kosta Rika, Fiji, Güney Kore ve Bangladeş eklendi.

  Kurumsal web sitesi de yenilendi

  Turkcell’in kurumsal Web sitesi de “İşte Destek İşte Turkcell” kurgusuna uygun olarak yenilendi. Kurumsal şirketler web sitesi üzerinde tek tıkla istedikleri dijital çözümlere ulaşarak satın alabiliyor. Hemen Başvur seçeneğini tıkladıklarında ise kendilerine özel müşteri temsilcileri iş yerlerine giderek kendilerine detaylı bilgi sunuyor. Ayrıca, almak istedikleri dijital çözümün adını yazarak 5220’ye SMS gönderildiğinde müşteri temsilcileri kendilerine hemen ulaşıyor. 

  Bültendir

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası
  Sıradaki Haber MTSO YİNE ŞOV MU YAPTI?