Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  “AKDENİZ GÜÇLENİRSE MERSİN KALKINIR”

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Akdeniz İlçe Kaymakamı ve Akdeniz Belediye Kayyumu Muhittin Pamuk’u makamında ziyaret etti.
  Akdeniz Bölgesi’nin Mersin’in kalbi ve can damarı olduğunu ifade eden Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz, “Akdeniz ilçesi 65 mahallesi ve 281,157 nüfusuyla yoğun ve hareketli bir bölge olup, Mersin için önemli bir ilçedir. Ancak Akdeniz ilçesi gerek altyapı bakımından, gerekse sosyal yönden yeterli düzeyde gelişememiş, yıllarca ihmal edilmiş bir ilçedir. Herkesin el birliği ile Akdeniz’e el atması gerekiyor. Akdeniz güçlenirse, kente büyük katkısı olur, Mersin kalkınır. Mersin Barosu olarak toplumsal projelerde bize düşen görevi yapmaya, birlikte hareket etmeye hazırız” diye konuştu.

  Akdeniz’de ciddi bir çarpık yapılaşma ve imar kirliliği olduğunu Akdeniz İlçe Kaymakamı ve Akdeniz Belediye Kayyumu Muhittin Pamuk ise, Akdeniz’in cazibe merkezi haline gelmesi için projeler yaptıklarını, toplumsal kalkınmaya yönelik sosyal projelerde Mersin Barosu ile ortak çalışmalar yapmaktan büyük mutluluk duyacaklarını ifade etti.

  Nezaket ziyareti için teşekkür eden Akdeniz Belediye Kayyumu Muhittin Pamuk, Baro Başkanı Bilgin Yeşilboğaz’a yeni görevinde başarılar diledi. Daha sonra Yeşilboğaz, Akdeniz Belediye Kayyumu Muhittin Pamuk’a plaket takdim etti. 

  Bültendir

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Adana
  Sıradaki Haber Adana ve Mersin’in kuzeyinde ‘gök gürültülü yağış’ uyarısı