Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Mersin Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali Düzenleniyor

  Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Mersin Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali, Mersin valisi Ali İhsan Su, yürütme kurulu üyelerini kabul ederek sohbet etti.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Vali Ali İhsan Su Mersin Valiliği himayesinde,  Büyükşehir Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen  ‘Mersin Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’nin Yürütme Kurulu Başkanı ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kemal Çokakoğlu ile beraberindeki yürütme kurulu üyelerini kabul etti.
   
  Sahil Valilik Makamında gerçekleşen kabulde yaptığı konuşmada, aynı zamanda Onursal Başkanı olduğu festivalin yürütme kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Ali İhsan Su, Yürütme Kurulu Başkanı Çokakoğlu ve üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.
   
  Yürütme Kurulu Başkanı Çokakoğlu’nun ise yürütme kurulu olarak, bu yıl ikincisi 11-14 Ekim tarihleri arasında, 29 ülkeden engelli sanatçıların katılımıyla ve il merkezi ile birlikte Tarsus, Erdemli, Silifke, Anamur ve Mut ilçelerini kapsayacak şekilde düzenlenmesi planlanan festival hazırlıkları ve bu kapsamda yürüttükleri çalışmalar hakkında Vali Ali İhsan Su’ya bilgi vermesiyle süren kabul, bir süre sohbet edilmesinin ardından sona erdi. 
   

  NURDANE KARAKUŞ

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası
  Sıradaki Haber MTSO YİNE ŞOV MU YAPTI?