18 Nisan 2024

GÜZELLİK VE KOZMETİK FUARI KAPILARINI AÇIYOR

0

Ziyaretçilerine kapılarını 23 Şubat’ta açacak Beauty Life Mersin Güzellik Kozmetik Fuarı’nda yüzlerce markanın ürünleri sergilenecek. Güzellik, kozmetik ve kişisel bakıma dair uygulamaların da yer alacağı fuar, 25 Şubat Pazar akşamına kadar açık kalacak.

Güzellik sektörüne yönelik Türkiye’nin en görkemli fuarlarını gerçekleştiren Us Fuar, uluslararası deneyimini Mersin’e taşıyor. Us Fuar Genel Müdürü Ülker Selviler, güzellik sektörü paydaşlarının 23-25 Şubat tarihleri arasında Yenişehir Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek ‘Mersin Güzellik Kozmetik Fuarı’nda buluşacağını söyledi.

Selviler, Türkiye’nin birçok kentinde gerçekleştirdikleri başarılı fuarlara Mersin’i de eklemek için yola çıktıklarını belirterek, “İlkini gerçekleştireceğimiz Mersin Güzellik Kozmetik Beauty Life Fuarı’nda sektör paydaşları bir araya gelecek. Bu fuarımıza başta çevre şehirlerimizden olmak üzere 10 kentten otobüslerle profesyonel ziyaretçi taşıma organizasyonu da yaptık. Bugün, 100’ün üzerinde markanın ürünlerinin sergileneceği, alanında uzmanların katılacağı fuarın sektör paydaşlarına yararlı olmasını diliyorum” dedi.

Birçok markanın yeni ürünleriyle, medikal estetik, profesyonel kozmetik, saç, SPA, wellness ve fitness ile ilgili en gelişmiş cihaz, teknoloji, ekipman ve yöntemlerinin sergileneceği Beauty Life Mersin Güzellik Kozmetik Fuarı’nda uzmanlar, doktorlar, plastik cerrahlar, estetik ve güzellik uzmanları, dermatologlar, kuaförler, makyaj sanatçıları ve diğer sektör profesyonelleri yer alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir