Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  TOROSLAR’DA MAHALLE MAHALLE GENEL TEMİZLİK ÇALIŞMASI

  Mersin’in merkez ilçesi Toroslar

  Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediyesi, her gün belirlenen plan dahilinde ilçe genelinde genel bakım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

  Belediye, günlük rutin çalışmalarının yanında her mahalleyi baştan aşağı kapsamlı bir şekilde temizleyerek elden geçiriyor.
  Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince; kaldırım ve yol kenarlarındaki yabani otlar biçiliyor, sokaklar süpürülüyor, park ve yeşil alanlar bakımdan geçiyor, boş arsalardaki birikintiler ve hafriyatlar temizlenerek görüntü kirliliğinden uzaklaştırılıyor.

  Ekipler, son olarak Arpaçsakarlar, Yalınayak ve Halkkent Mahallelerinde genel temizlik çalışmasını tamamladı.

  “TÜM EKİPLERİMİZ, TOROSLARIMIZ İÇİN SAHADA”

  Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, çevre temizliğinin toplum sağlığı açısından son derece önemli olduğunu belirterek; “Gelecek nesillere daha temiz ve huzurlu bir kent bırakmak için çalışıyoruz” dedi.

  “Pırıl pırıl bir Toroslar için ekiplerimiz, 7/24 görev başında” diyen Başkan Yılmaz; “Evsel atıkların toplanmasından genel temizlik çalışmasına, çöp konteynerlerinin dezenfeksiyonundan boş arsaların temizliğine kadar ilçemizde temizlik seferberliğini sürdürüyoruz. Vatandaşlarımız için daha temiz ve daha yaşanılabilir alanlar oluşturma gayretindeyiz” diye konuştu. (Haber Merkezi)