Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Mersin’de Silah Eğitimi Verildi

  Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’nde,
  Mersin Orman Bölge Müdürlüğü’nde, Ormanların muhafazasında aktif görevli olan personele dağıtılan tabancalarla ilgili olarak bakım, emniyet ve atış konularında eğitim verildi.
  Mersin Polis Eğitim Merkezi (POMEM) Atış Poligonunda yapılan eğitime Mersin Orman Bölge Müdürü Mustafa Yalçın, Bölge Müdür Yardımcısı Ali Kişi, Orman Zararlılarıyla Mücadele Şube Müdürü Veysel Önen, şube mühendisleri, işletme şefleri, orman muhafaza memurları ile diğer silahla teçhiz edilecek personel katıldı. Mersin Orman Bölge Müdürlüğü çalışanları, Genel Müdürlüğümüzün emirleri doğrultusunda, ormanların muhafazasında aktif görevli olan personele dağıtılan tabancalarla ilgili olarak bakım, emniyet ve atış konularında eğitim aldılar.
  Mersin Polis Eğitim Merkezi tarafından iki aşamalı olarak 8-9 Mayıs tarihleri boyunca 88 kişiye verilen eğitimler, teorik olarak tabancaların tanıtımı, tabancaların özellikleri, yasal mevzuat, tabanca sökme ve takma uygulamaları  şeklinde verilip ardından, temel atış eğitimi yapılarak tamamlandı.
  (Haber Merkezi)