Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  BÜYÜKŞEHİR ÇOCUKLARI MUTLU ETMEYE DEVAM EDİYOR

  Mersin Büyükşehir Belediyesi çocukların
  Mersin Büyükşehir Belediyesi çocukların yüzünü güldürmek için Erdemli ilçesi Güzeloluk Mahallesi’nde etkinlik düzenledi. Çocuklardan gelen ‘Etkinlik istiyoruz’ talebini geri çevirmeyen Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, yaklaşık 200 çocuğa gönüllerince eğlendikleri bir gün yaşattı.
  Mersin Büyükşehir Belediyesi, her yaştan her kesimin taleplerini yerine getirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda kendilerine etkinlik yapılmasını isteyen Erdemli ilçesine bağlı Güzeloluk Mahallesi’nde yaşayan çocukların isteklerini anında yerine getiren ekipler, onların hoşça vakit geçirmelerini sağladı.
  Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinliğe Daire Başkanı Şerife Hasoğlu Dokucu’nun yanı sıra, Güzeloluk sakinleri de eşlik etti. Etkinlikte ekipler, eğlenmek isteyen yaklaşık 200 çocuk için Güzeloluk İlköğretim Okulu’nun bahçesini adeta şenlik yerine çevirdi.
  Şişme oyun grupları, maskotlar, balon dağıtımı, pamuk şeker, patlamış mısır, çorap bebek, Ulu Önder Atatürk’ün resminin basılı olduğu tişörtler ve boyama kitabı dağıtımının yapıldığı etkinlikte ayrıca, elektronik gitar ve mızıka ile çocuklara müzik dinletisi gerçekleştirildi.
  (Haber Merkezi)