Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  UKOME Daire Başkanı Tektemur, Başkan Dinçer’i ziyaret etti

  Mersin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Talat Dinçer, Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulu UKOME Daire Başkanlığı’nın servisçi, minibüsçü ve şoför odaları için önemli bir kurum olduğunu söyledi.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma ve Koordinasyon Merkezi Daire Başkanı Kenan Tektemur, Mersin ESOB Başkanı Talat Dinçer’i ziyaret etti. ESOB Başkanvekili Nesil Aydın, UKOME Daire Başkanlığı Raylı Sistemler Şube Müdürü Hamdi Söylemez ile Ticari Plakalar Denetleme Şube Müdürü ve Trafik Hizmetleri Şube Müdürvekili Osman Sümer’in de katıldığı ziyarette, ulaştırma sektöründe faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarların sorun ve beklentileriyle ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
  Dinçer, ziyarette yaptığı açıklamada, ulaşım sektöründe Tarsus’tan Anamur’a kadar birliğe bağlı olarak faaliyet gösteren servisçi, minibüsçü ve şoför odaları bulunduğuna vurgu yaparak, “Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kurulu UKOME Daire Başkanlığı servisçi, minibüsçü ve şoför odalarımız için önemli bir kurum. Bu odalarımızın ve üyelerimizin bölgesel bazda sorunları bulunmakta. Bizlerde bu ziyareti fırsata çevirerek üyelerimizin sorunları hakkında kısa süreli de olsa karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Kendilerine sorunlarımıza gösterdikleri duyarlılık ve ayırdıkları zaman için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yeminli Mali Müşavir ve MTSO Yüksek
  Sıradaki Haber ‘KIZACAKSANIZ SİYASİ İKTİDARA KIZIN!’