Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Tekli: Şimdi üretimi hızlandırma zamanı

  24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri sonrasında bir açıklama yapan Mersin Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Sabri Tekli, ‘Şimdi üretim zamanı’ dedi.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  ‘Seçimler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır’ diyerek sözlerine başlayan Başkan Tekli, ‘Demokratik bir ortamda gerçekleştirilen seçimler sonuçlanmıştır. Türkiye kararını vermiştir. Bundan sonra hızlı bir şekilde seçim atmosferinden çıkarak üretim odaklı bir gündeme dönmemiz gerekiyor. Türkiye ekonomisinin yükselmesinin yegane yolu üretim ekonomisidir. Ülkemiz bunun farkındadır. Devletimizin sanayicilerimize verdiği teşvik ve destekler bunun açık göstergesidir. Biz MTOSB Yönetim Kurulu olarak sorumluluğumuzun bilincindeyiz; üzerimize düşen en büyük görev kentimize yeni sanayi yatırımları kazandırmaktır’ dedi.

  Başkan Tekli, ‘Bizler ülkemize güvenmeye, yatırım yaratmaya devam edeceğiz. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ederken, kentimiz adına da olumlu gelişmelere sahne olmasını diliyorum’ dedi.

  LÜTFİ ELVAN SEVİNCİ

  Eski Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın tekrar Mersin’den milletvekili seçilmesinin kent adına büyük önem taşıdığının da altını çizen Başkan Tekli, ‘Sayın bakanımızın tekrar Mersin’den milletvekili seçilmesi kentimiz adına önemli bir gelişme. Kentimizde devam eden birçok projenin kendisiyle yapacağımız iş birliği ile sonuç kazanacağına eminim. Açıkçası Sayın Elvan’ın Mersin milletvekili olarak görevine devam ediyor olmasını kentimiz adına büyük bir kazanç olarak görüyorum’ dedi.

  Bültendir

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğü, Adana
  Sıradaki Haber Adana ve Mersin’in kuzeyinde ‘gök gürültülü yağış’ uyarısı