Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Mersin Büyükşehir’den çocuklara 20 bin boyama kitabı

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin merkez ve ilçelerdeki okullarda eğitim gören anaokulu ve birinci sınıf öğrencilerine 20 bin boyama kitabı dağıttı.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Eğitime verdiği desteklere devam eden Büyükşehir Belediyesi, anaokulu ve birinci sınıf öğrencileri için özel olarak ‘Tarihi Mersin’ isimli boyama kitabı hazırlattı. Mersin’in tarihi ve doğal güzelliklerinin yer aldığı boyama kitabı, il genelinde 20 bin öğrenciye dağıtıldı. Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı ekipleri tarafından dağıtımı yapılan eğitim yardımları esnasında Yenişehir İlkokulu anaokulu öğrencileri Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz için şiir okuyarak, teşekkür ettiler.

  Eğitim desteğinin yapıldığı Toroslar Atike Akel Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Berker Bozhasan ise “Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Eğitim alanında, sosyal ve kültürel alanlarda yapmış olduğu hizmetler takdire şayan. Belediyecilik yol ve su getirmenin yanı sıra sosyal ve kültürel alanlarda da hizmet vermektir. Bunu da Başkanımız Kocamaz çok iyi bir şekilde yapıyor ve her kesim tarafından takdir ediliyor” dedi.

  Öğrencileri için yapılan eğitim desteğinden son derece memnun kalan öğretmenler, hediye edilen boyama kitapları ile çocukların hayal dünyalarının gelişeceğini, aynı zamanda Mersin’i tanıyacaklarını belirtti.

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah
  Sıradaki Haber Başkan Özyiğit, Mersin Cemevi’nde Aşure etkinliğine katıldı