Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  ARSLAN: “BİZE YAPILAN BİR KUMPASTIR”

  Arbel Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan: “Bu bize yönelik yapılan bir kumpastır. Adalet mutlaka tecelli edecektir” dedi.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Mardin ve İlçeleri Eğitim Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği -MARİDER- Başkanı Av. Ömer Ayaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte, bir soruşturma kapsamında haksız ve anlamsızca tutuklanan ve 24 saat içerisinde serbest bırakılan Mahmut Arslan ve kardeşi Hasan Arslan’ a destek ziyaretinde bulundu. Arslan kardeşlerin Kazanlı Beldesinde geniş bir araziye kurulu bulunan fabrikalarının idari binasında ziyaret eden Ayaz ve beraberindeki heyet, Mahmut Arslan’a, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

  “YAPILANLARA HAYRETLE TANIKLIK ETTİK”

  Hayırsever işadamı Mahmut Arslan’ın, heyeti güler yüzle karşılaması dikkat çekerken, Başkan Ayaz: “Sizin gibi Anadolu’ya gönül vermiş, vatanperver bir iş insanına, bu yapılanlara hayret ve üzüntüyle tanıklık ettik. Ne kadar büyük bir Anadolu sevdalısı olduğunuzu biz dahil tüm Türkiye halkı tanıktır. Yaptığınız yatırımlarla, ülkemizde yarattığınız katma değere de yine bütün Türkiye halkı tanıklık etmektedir. Hayırseverliğinizin yanı sıra, sosyal projelerle kentimizde yarattığınız katkılar için ayrıca hemşehrilerimiz ve Mersin halkı adına sonsuz teşekkür ederiz” şeklinde ifade kullandı.

  “OLGUNLAŞAN MEYVE TAŞLANIR”

  Arslan kardeşlerin gerek Türkiye’ de gerekse dünyanın farklı ülkelerinde yaptığı yatırımlarla dünyadaki birçok ülke tarafından ülke ekonomilerinin temel taşı olarak kabul edildiklerine işaret eden Ayaz: “Arslan kardeşler başka bir ülkede olsa baş tacı edilir, omuzlarda taşınır. Ne yazık ki bu hafta sonu tanık olduğumuz olay, ülkemiz ve hukuk dünyamız açısından utanç verici bir durumdur. Son olarak şunu da belirtmek isteriz ki biz onursal başkanımız Mahmut Arslan ve Arslan kardeşlerin her zaman arkalarında olacağız” şeklinde ifade kullandı.

  “ADALET MUTLAKA TECELLİ EDECEKTİR”

  Kendisine yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Arbel Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan: “Benim hemşerilerim her koşulda ve her zaman bana destek olmuşlardır. Şahsımı ve ailemi hiçbir zaman yalnız bırakmamışlardır. Bunun farkındayım. Desteğinizden ötürü teşekkür ederim. Bu bize yönelik yapılan bir kumpastır. Adalet mutlaka tecelli edecektir” dedi.

  MARİDER yöneticileri Hasan Arslan’ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

  TURAN DAL

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası
  Sıradaki Haber MTSO YİNE ŞOV MU YAPTI?