9 Aralık 2023

GROSERİ MARKET ‘2022 ETİK’ YARIŞMASINDA TÜRKİYE’NİN EN ETİK ŞİRKETLERİNDEN BİRİ SEÇİLDİ

0

Etik Değerler Merkezi Derneği, her yıl geleneksel olarak etiğe önem veren şirketlerin ödüllendirilmesini, toplum önünde itibarlarının artırılmasını ve diğer şirketlerin de etik konusundaki duyarlılıklarını geliştirmek amacıyla “ETİKA Türkiye’nin En Etik Şirketleri Ödül Töreni’ni” düzenliyor.

ETİKA ödülü için başvuran ve altı kategoride hazırlanan 109 soruyu yanıtlayan şirketler arasında, uluslararası etik standartlara göre yapılması gereken etik uygulamalara uygunlukları yüz üzerinden değerlendirilip yetmiş puandan fazlasını alan 22 şirket ETİKA 2022 Türkiye Etik Ödülü’ne layık görüldü. Bu yıl 11. kez düzenlenen “Türkiye’nin En Etik Şirketleri 2022 Ödül Töreni” ile Groseri Market tekrar ödül almaya hak kazandı.

Ödül töreninde EDMER Yönetim Kurulu Üyeleri, Etik konusunda gösterilen duyarlılık ve kurumsal süreçlerine entegre etme konusundaki başarı için EDMER Yönetim Kurulu ve tüm toplum adına teşekkürlerini sunduktan sonra ödülü, Groseri Market Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi Levent Uğursis ve İcra Kurulu Üyesi Dide Özdemir Tuncer’e takdim etti.
(Haber Merkezi)

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir