1 Aralık 2023

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLARI EĞİTİMİNE BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR

Akdeniz Belediyesi’nin, sektör profesyonellerinin de katılıp yüz yüze eğitim vereceği ‘İnsan Kaynakları Eğitimine’ başvuru süreci devam ediyor. Yüzde 70 istihdam hedefi taşıyan ve yoğun ilgi görmesi beklenen eğitime son başvuru tarihi 12 Kasım 2023.

Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Mersin İŞ-KUR İl Müdürlüğü işbirliğinde hazırlanan proje kapsamında, sektörün önde gelen insan kaynakları profesyonellerinin katılacağı ‘Yüz Yüze İnsan Kaynakları Eğitimleri’ için başvuru süreci devam ediyor. ücretsiz olacak ve toplam 3 hafta (36 saat) sürecek eğitimler; 1-23 Aralık 2023 tarihleri arasında Cuma ve Cumartesi günleri verilecek.

Başvuru için gereken şartlar…

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Proje Eğitim ve Uygulama Merkezi’nde, ücretsiz verilecek olan ve yüzde 70 istihdam hedefi taşıyan insan kaynakları eğitimlerine başvuru şartları ise şöyle sıralandı: “En az lisans mezunu olmak; 35 yaşını aşmamış olmak; eğitim ve istihdam dışında olmak; verilecek eğitimlere fiili katılım sağlamak ve Mersin’de ikamet ediyor olmak.”

Eğitime son başvuru tarihi
12 Kasım 2023

Başvuruların sadece online bir şekilde ve belediyenin www.akdeniz.bel.tr web sayfası ile instagram hesabındaki linkten yapılacağı insan kaynakları uzmanlığı eğitimine son başvuru tarihi 12 Kasım 2023. Alanında profesyonellerin de yüz yüze eğitim vereceği ücretsiz insan kaynakları eğitimine katılmak isteyip gerekli şartları taşıyanlar, (05527690801) ve (05527690805) numaralı telefonlar üzerinden de ayrıntılı bilgi alabilir. (Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir