29 Eylül 2023

VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, TUĞAMİRAL MURAT FIRAT’A İADE-İ ZİYARETTE BULUNDU

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Murat Fırat’a iade-i ziyarette bulundu.
Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Murat Fırat tarafından karşılanan Vali Pehlivan, Şeref Salonunda Komutanlık Şeref Defterini imzaladı. Vali Pehlivan, yürütülen çalışma ve faaliyetler hakkında Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Murat Fırat’tan bilgiler aldı, değerlendirmelerde bulundu.
PEHLİVAN TUĞGENERAL ERCAN ATASOY’I İADE-İ ZİYARET ETTİ
Vali Hamza Pehlivan, Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy’a İade-i ziyarette bulundu.
İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy tarafından karşılanan Vali Pehlivan, karşılama mangasını selamlamasının ardından Şeref Salonunda Komutanlık Şeref Defterini imzaladı. Vali Pehlivan, Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy’dan yürütülen çalışma ve faaliyetler hakkında bilgiler aldı, değerlendirmelerde bulundu.
GÜVENLİK VE ASAYİŞ KOORDİNASYON TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Vali Pehlivan başkanlığında, Valilik toplantı salonunda Güvenlik ve Asayiş koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, İlimizin geneline ilişkin güvenlik ve asayiş konuları değerlendirildi, muhtelif kararlar alındı.
Valilik toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya; Vali Yardımcısı V. Alp Eren Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, İl Jandarma Komutan Tuğgeneral Ercan Atasoy, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Oğuz Bavbek ve Mersin Merkez Komutanı Albay Tarhan Şevket Şenol katıldı.
TARSUS OSB MÜTEŞEBBİS HEYET VE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan Başkanlığında, Tarsus Organize Sanayi Bölgesi (TOSB) Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu toplantıları gerçekleştirildi.
Vali Pehlivan Başkanlığında, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantılara Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak ve müteşebbis heyet üyeleri katıldı. Tarsus OSB’nin gelişim sürecinin değerlendirildiği toplantıda gündem maddeleri görüşüldü ve karara bağlandı. (Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir