30 Eylül 2023

VALİ PEHLİVAN, ŞEHİT PİYADE UZMAN ÇAVUŞ HARUN YILDIRIM İÇİN DÜZENLENEN MEVLİD PROGRAMINA KATILDI

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Pençe-Kilit Operasyon Bölgesi’nde 11.09.2022 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları ile çıkan çatışma sonucu Şehit olan Piyade Uzman Çavuş Harun Yıldırım için düzenlenen mevlid programına katıldı.
Mevlid programına, Toroslar Kaymakamı İbrahim Çenet, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Oğuz Bavbek, İl Müftüsü Aydın Yığman ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Veysel Topkaya,Şehit Ailelerimiz,Gazilerimiz ve çok sayıda vatandaşımız katıldı.
Toroslar’a bağlı Sağlık Mahallesi’nde düzenlenen programda, Şehidimiz Piyade Uzman Çavuş Harun Yıldırım ve bütün şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu, dualar edildi. Vali Pehlivan, Şehidimizin annesi Ayşe Yıldırım, babası Orhan Yıldırım, kardeşlerine, aile mensuplarına ve yakınlarına taziyelerini, sabır ve başsağlığı dileklerini iletti.
PEHLİVAN, 2023-2024 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI İ VESİLESİYLE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ KABUL ETTİ
Vali Ali Hamza Pehlivan, 2023-2024 Eğitim Öğretim yılının ilk haftasının İlköğretim Haftası olması vesilesiyle ziyaretine gelen Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mikail Eren, Mezitli İlçesi Yiğitcan Çiğa İlkokulu Müdürü Engin Kaplan ile Sınıf Öğretmeni Şerife Sezer ve öğrencilerini Valilik makamında kabul etti.
Vali Pehlivan, ziyaretine gelenlerin şahsında yeni eğitim öğretim yılında bütün öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi. Misafiri olan öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti.
(Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir