30 Eylül 2023

Tarsus Su Park 2023 yaz sezonunda 8 bin 110 kişiyi ağırladı

TARSUS BELEDİYESİNİN VATANDAŞLARINA SUNDUĞU TARSUS SU PARKI, 2023 YAZ SEZONUNU BÜYÜK BİR İLGİ VE COŞKUYLA TAMAMLADI. (MEHMET UMUT BAKAY/MERSİN-İHA) Tarsus Belediyesinin vatandaşlarına sunduğu Tarsus Su Parkı, 2023 yaz sezonunu büyük bir ilgi ve coşkuyla tamamladı.

Tarsus Belediyesinin vatandaşlarına sunduğu Tarsus Su Parkı, 2023 yaz sezonunu büyük bir ilgi ve coşkuyla tamamladı.
3 ay boyunca süren keyifli yaz dönemi boyunca, 8 bin 110 vatandaş parkı ziyaret ederek hem serinledi hem de eğlenceli aktivitelerle vakit geçirdi. Yüzme kurslarının da yer aldığı su parkında yüzlerce vatandaş uzman eğitmenlerce hijyenik koşullarda yüzme eğitimi aldı.
Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, parkın başarılı bir yaz sezonu geçirdiğini ve vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandığını ifade etti. Ayrıca, parkın hijyenik koşullarının sürekli olarak kontrol edildiğini ve güvenliği ön planda tuttuklarını belirtti.
Su parkında vakit geçirmekten memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar ise emeği geçenlere teşekkür ettiler. Belediyeden alınan bilgilere göre Tarsus Su Parkı 2024 yılı yaz sezonunda misafirlerini ağırlama devam edecek.  (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir