30 Eylül 2023

Toroslar’da Zabıta Haftası pasta kesilerek kutlandı

MERSİN'İN MERKEZ İLÇE TOROSLAR BELEDİYE BAŞKANI ATSIZ AFŞIN YILMAZ, ZABITA TEŞKİLATI'NIN 197'NCİ KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ ZABITA PERSONELİ İLE BİRLİKTE PASTA KESEREK KUTLADI. (KORAY ÜNLÜ/MERSİN-İHA) Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Zabıta Teşkilatı'nın 197'nci kuruluş yıl dönümünü zabıta personeli ile birlikte pasta keserek kutladı.

Mersin’in merkez ilçe Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Zabıta Teşkilatı’nın 197’nci kuruluş yıl dönümünü zabıta personeli ile birlikte pasta keserek kutladı.
Belediye Zabıta Müdürü Alim Sevim ve personelinin Zabıta Haftasını kutlayan Başkan Yılmaz, “Görevleri gereği belediyemizin gören gözü, işiten kulağı olan zabıta personelimiz, belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında bir köprü vazifesi görmektedir. Vatandaşlarımızın huzur, sağlık ve güvenliği için 7/24 görev başında olan zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftası’nı kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.
Başkan Yılmaz’ın her zaman kendilerine destek olduğunu ifade eden Zabıta Müdürü Alim Sevim de Başkan Yılmaz’a teşekkür etti. Başkan Yılmaz da zabıta personeliyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir