27 Eylül 2023

VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, TRT GENEL MÜDÜR YARDIMCISI OSMAN BİLGİN İLE GÖRÜŞTÜ

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, TRT Genel Müdür Yardımcısı Osman Bilgin ile görüştü. Ziyaret vesilesiyle TRT ile işbirliği halinde yapılmakta olan ve planlanan çalışmalar ve ilgili çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu.
Ziyarete TRT Çukurova Müdürü Fatih Doğru eşlik etti.
PEHLİVAN, VEDA ZİYARETİNE GELEN MEZİTLİ KAYMAKAMI GÜRSOY OSMAN BİLGİN VE GÜLNAR KAYMAKAMI MUSA AYYILDIZ İLE GÖRÜŞTÜ
Vali Pehlivan, 2023/388 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Ankara Vali Yardımcılığına atanan Mezitli Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ve Muş Varto Kaymakamlığına atanan Gülnar Kaymakamı Musa Ayyıldız’ı kabul etti. Vali Pehlivan, Valilik makamında gerçekleşen ziyaret vesilesiyle görev yerleri değişen Kaymakamlara yeni görev yerlerinde başarılar dileyerek, İlimize verdikleri hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
PEHLİVAN, KIBRIS GAZİSİ EMEKLİ ALBAY HAŞMET KARAATMACA’NIN CENAZE TÖRENİNE KATILDI
Pehlivan, Muğdat Camii’nde düzenlenen cenaze töreninde merhum Kıbrıs Gazisi emekli Albay Haşmet Karaatmaca’nın ailesine taziyelerini, sabır ve başsağlığı dileklerini iletti. Kılınan cenaze namazının ardından Kıbrıs Gazisi emekli Albay Haşmet Karaatmaca için hazırlanan askeri törenin akabinde merhumun Türk Bayrağına sarılı naaşı, Akbelen Mezarlığı’na dualarla defnedildi.
PEHLİVAN, UZMAN ÇAVUŞ TANER TORUN İÇİN DÜZENLENEN MEVLİD PROGRAMINA KATILDI
Vali Pehlivan, Pençe-Kilit Operasyon Bölgesi’nde 26.08.2023 tarihinde bölücü terör örgütü mensuplarının yerleştirdiği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Şehit olan, İstihkam Uzman Çavuş Taner Torun için düzenlenen mevlid programına katıldı.
Erdemli’ye bağlı Akdeniz Mahallesi’nde düzenlenen programda Şehidimiz İstihkam Uzman Çavuş Taner Torun ve bütün şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu, dualar edildi. Vali Pehlivan, Şehidin eşi Beyza Torun’a, annesi Aysel Torun’a, kardeşlerine, diğer aile mensuplarına ve yakınlarına taziyelerini, sabır ve başsağlığı dileklerini iletti. Vali Pehlivan’a, Erdemli Kaymakamı Aydın Tetikoğlu, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Mersin Merkez Komutanı Albay Tarhan Şevket Şenol, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Veysel Topkaya eşlik etti. (Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir