11 Aralık 2023

‘Siz güçlü lobi çalışması yürütün BİZ ÇÖZERİZ!’

0

AK Parti Mersin Milletvekilleri, Mersin için çalışmaya hazır olduklarını belirtti. AK Parti Mersin Milletvekili Nureddin Nebati, “Siz güçlü lobi çalışması yürütün, biz Ankara’da sorunları çözeriz.” açıklamasında bulundu. Bu açıklama sonrası birçok sorunu ortada bekleyen Mersin’in hangi sorunun çözüleceği merak ediliyor!

Haber / BİLAL BAKIRDÖVEN

MTSO Yönetimiyle bir araya gelen AK Parti Mersin Milletvekilleri, Mersin için çalışmaya hazır olduklarını belirterek, “Siz güçlü lobi çalışması yürütün, biz Ankara’da sorunları çözeriz” dedi.
AK Parti Mersin Milletvekilleri Nureddin Nebati, Ali Kıratlı ve Havva Sibel Söylemez, AK Parti Mersin İl Başkanı Adem Aldemir, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Muhammet Gültak ve İl Yönetimiyle birlikte Mersin Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MTSO) ziyaret etti. MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sefa Çakır ve Meclis Başkanı Hamit İzol’un, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Başkanlık Divanıyla birlikte ağırladığı AK Parti Mersin Milletvekilleriyle kentin bekleyen projeleri ve sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.
“YÖNETİM OLARAK
YENİ SAYFA AÇTIK”
Kent adına yürütülebilecek ortak lobi çalışmaları üzerinde duruldu. Görüşmede söz alan MTSO Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Sefa Çakır, yönetim olarak yeni bir sayfa açtıklarını söyledi. Hedeflerinin birlik ve beraberlik içinde Mersin ekonomisini güçlendirmek olduğunu kaydeden Çakır, sorunları belirleyip sırasıyla çözerek bir başarı hikayesi yazmak istediklerini belirtti. Göreve gelmeleri sonrasında öne çıkardıkları birlik ve beraberliğin TOBB’da etkisini gösterdiğini ve bu yıl İKV Yönetimine, 38 yıldır bekledikleri TOBB TIR Komitesi Yönetimine girdiklerini hatırlatan Çakır, “Oluşan bu enerjiyi el birliğiyle şehre yaymak en büyük arzumuz. Burada hepimize önemli görevler düşüyor. Mersin’in 13 Milletvekiliyle bir araya gelerek güzel başarılara imza atmak istiyoruz.” dedi.
ANKARA’DA SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ”
AK Parti Mersin Milletvekili Nureddin Nebati, Mersin ile ilgili sorunları ve beklentileri yakından bildiklerini söyledi. Bu sorunların çözümü için işin milletvekillerine bırakılmasının doğru olmayacağını kaydeden Nebati, “Sizler bu süreçte güçlü baskı ve lobi çalışması yürüteceksiniz, bizler de Ankara’da sorunları çözeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir