22 Eylül 2023

‘Teşekkürler Mersin Teşekkürler Türkiye’

BİLAL BAKIRDÖVEN
AK Parti Mersin İl Başkanı Adem Aldemir, 28 Mayıs seçimlerinin ardından teşekkür açıklamasında bulundu.
14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta yapılan seçimlerde AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, aziz milletin teveccühü ile yine bir kez daha zafer yazdığını vurgulayan Aldemir, “Bu seçimin kazananı Mersin oldu, Türkiye oldu. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde Büyük Türkiye Zaferi Mersinimize ve Ülkemize hayırlı olsun. Başlasın Türkiye Yüzyılı. Büyük Türkiye Zaferine giden yolda, Bakanımız Sayın Nureddin Nebati’ye, Mersin’de çalışmalara katılan Önceki Dönem Bakanlarımıza ve Mersin Koordinatörümüz Sayın Alim Tunç’a, Milletvekillerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
“Demokrasi şölenine katılan aziz milletimize teşekkür ediyorum”
Aldemir şöyle devam etti;
“Önceki dönem milletvekillerimize, milletvekili adaylarımıza, milletvekili aday adaylarımıza, İl Yönetim Kurulu Üyelerimize, İl Kadın Kolları Başkanımıza ve teşkilatlarına, İl Gençlik Kolları Başkanımıza ve teşkilatlarına, İlçe Başkanlarımıza ve Teşkilatlarına, mahalle başkanlarımıza ve yönetimlerine, önceki dönem İl ve İlçe Yöneticilerimize, İl SKM, İlçe SKM ve ekiplerine, Cumhur İttifakı İl – İlçe Başkanları ve Teşkilatlarına,
Cumhur İttifakı Belediye Başkanlarımıza, Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyelerimize, Cumhur İttifakının her kademe mensuplarına, demokratik ve güvenli bir seçim için mücadele eden emniyet mensuplarımıza, adliye ve sağlık çalışanlarımıza, milletimizin attığı her bir oya emanet gözüyle bakarak sandıklarda görev yapan bütün dava ve yol arkadaşlarıma, ve en önemlisi demokrasi şölenine katılan aziz milletimize teşekkür ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir