Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  VALİ PEHLİVAN, ÖĞRENCİLERLE SÖYLEŞİ GERÇEKLEŞTİRDİ

  Mersin Valisi Ali Hamza
  Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Toroslar İlçesindeki Şifa Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde  Valiliğimizin himayesinde sürdürülen “Genç Muhabbet” programları kapsamında öğrencilerle söyleşi gerçekleştirdi. Gençler ile sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen sohbet programında Vali Pehlivan öğrencilerin yönelttiği soruları cevapladı.
  Söyleşinin ardından Vali Pehlivan, Okul yöneticileri ve öğretmenleri ile bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi. Eğitim- öğretim süreçleri, proje ve faaliyetler hakkında Okul Müdürü Kadir Çeker’den bilgiler aldı, değerlendirmelerde bulundu. Öğretmenlerimizin eğitim ve öğretim hizmetlerinde başarılı çalışmalarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.
  Programa Toroslar Kaymakamı İbrahim Çenet, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Baykal Başdemir ve Fatih Burğut da katıldı.
  PEHLİVAN, ZİYARETİNE GELEN GENÇLERİ AĞIRLADI
  Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ziyaretine gelen gençleri ağırladı.
  Vali Pehlivan, ziyaretine gelen Milli Sporcuları;  200 metre karışık yüzmede Dünya 3.’sü Nisa Gül Serdar, 200 metre kelebek yüzmede Dünya 1.’si Tuncer Berk Ertürk ve halter 45 kilo kadınlarda Avrupa 4.’sü Gamze Altun ile gönüllü gençler Yaren Gül Tunç ve Remzi Dartıcılar’dan spor faaliyetleri ve katıldıkları şampiyonalar hakkında bilgiler aldı. Başarılarınının artarak devamını diledi.
  Ziyarete; Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Spor Hizmetleri Müdürü Osman Yıldızbakan, Gençlik Faaliyetleri Şube Müdürü Emine Toros ve Halter Antrenörü İsa Makal iştirak etti.
  PEHLİVAN, YENİŞEHİR’DE KIRKKAŞIK KIZ YURDUNDA MİSAFİR EDİLEN AFETZEDELERİ ZİYARET ETTİ
  Pehlivan, deprem bölgesinden İlimize gelen vatandaşları, misafir edildikleri Yenişehir ilçemizde bulunan Kredi Yurtlar Kurumu Kırkkaşık Kız Yurdunda ziyaret etti.
  Vali Pehlivan, ilk olarak depremzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşıladığı sosyal markette incelemelerde bulunarak, bilgiler aldı.
  Ardından vatandaşlar ile bir süre görüşen Vali Pehlivan, Mersin’de ve depremin yaşandığı İllerde yürütülmekte olan çalışmalar ve devletimiz tarafından depremzede vatandaşlarımıza sunulan hizmetler hakkında güncel bilgiler paylaştı,taleplerini dinledi,sürece ilişkin sorulara istinaden açıklamalarda bulundu.
  Vali Pehlivan’a, Yenişehir Kaymakamı Nevzat Şengök ve Gençlik Spor İl Müdürü Ökkeş Demir eşlik etti.
   (Haber Merkezi)