25 Şubat 2024

Mersin’de seçim güvenliği toplantısı gerçekleştirildi

0

MERSİN VALİSİ ALİ HAMZA PEHLİVAN BAŞKANLIĞINDA, 14 MAYIS 2023 PAZAR GÜNÜ YAPILACAK OLAN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ VE 28.DÖNEM MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ İLE İLGİLİ OLARAK SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. (KORAY ÜNLÜ/MERSİN-İHA) Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan başkanlığında, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili olarak seçim güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan başkanlığında, 14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ile ilgili olarak seçim güvenliği toplantısı gerçekleştirildi.
Vali Pehlivan başkanlığında yapılan toplantıda, 14 Mayıs 2023 günü yapılacak olan seçimin güvenlik ve huzur içerisinde yapılmasına yönelik olarak alınan güvenlik tedbirleri gözden geçirildi. Toplantıda görevlendirilen araç ve personel hususu başta olmak kolluk birimlerimin seçim öncesi, seçim günü ve seçim sonrası koordinasyon içinde yürütecekleri güvenlik ve asayişin teminine yönelik çalışmalar hakkında değerlendirmeler yapıldığı kaydedildi.
Toplantıya, İl Emniyet Müdürü Mehmet Aslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Necip Çarıkcıoğlu, Sahil Güvenlik Akdeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Oğuz Bavbek,vali yardımcıları, ilçe kaymakamları ve valilik birim müdürleri katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir