Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Seçer’den pasifleştirilen personele iade-i itibar

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, geçmiş belediye yönetimleri döneminde görevlerinden alınarak pasif noktalara çekilen bazı personeli yeniden aktif görevlere getirdi. 
  Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Başkan Seçer’in, önceki yıllarda aktif görevlerinden alınıp pasif görevlere çekilen kadrolara sahip çıktığı belirtildi. Hizmet üretirken adaleti esas alacağını ve personelde liyakati önceleyeceğini her zaman dile getiren Başkan Seçer’in, etkili bir kadro oluşturmak adına önemli atamaları yapmayı sürdürdüğü kaydedilen açıklamada, bu çerçevede daha pasif işler ile görevlendirilen personelin, Seçer’in talimatıyla aktif görevlerine yeniden dönmeye başladı ifade edildi. 
  Seçer’in, daire başkanlıklarında kritik atamalar yaptığı dile getirilen açıklamada, “Bunun son örneği, Ulaşım Dairesi Başkanlığı ile İşletme ve İştirakler Dairesi Başkanlığı’nda şube müdürü olarak göreve başlayan personelde görüldü. Yine daha önce aktif görevdeyken kızağa çekilen personel Park ve Bahçeler Dairesi Başkanlığı, Zabıta Dairesi Başkanlığı ve İtfaiye Dairesi Başkanlığı’nda da şube müdürü olarak görevlendirildi” denildi. 
  Önceki görevlerine dönen personelin heyecan ve mutluluk yaşadığı belirtilen açıklamada, “Şube müdürü olarak görevlerine başlayan personelin yanı sıra önümüzdeki süreçte de benzer durumlar ile kızağa alınan liyakat sahibi personelin, önceki görevlerine getirilmesine dönük adımların atılabileceği belirtildi” ifadelerine yer verildi. 

  İHA

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Yeminli Mali Müşavir ve MTSO Yüksek
  Sıradaki Haber ‘KIZACAKSANIZ SİYASİ İKTİDARA KIZIN!’