Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  MERSİN CHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SAHAYA İNDİ

  24 Haziran seçimlerine odaklanan Mersin CHP milletvekilleri ve milletvekili adayları, Tevfik Sırrı Gür Stadı önünde bir araya gelerek Silifke Caddesi istikameti üzerinden CHP Akdeniz İlçe binasına kadar vatandaş ile beraber yürüyüş yaptı.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Tevfik Sırrı Gür Stadı’nın önünden başlayan yürüyüşe Mersin CHP milletvekilleri, yeni dönem milletvekili adayları, Mersin CHP İl Başkanı Adil Aktay, CHP Parti Üyeleri, CHP Kadın Kolları ve çok sayıda CHP’li vatandaş katıldı.

   

  Silifke Caddesi istikameti üzerinden devam eden yürüyüşte, ‘Hak, Hukuk, Adalet’ şeklinde slogan atılması cadde üzerinde bulunan bina sakinlerinden alkış topladı.

   

  “DÜŞMANLIĞIN YERİNİ KARDEŞLİK ALACAK”

   

  CHP Akdeniz İlçe binasına kadar yapılan yürüyüş sonunda konuşmasını gerçekleştiren Mersin CHP İl Başkanı Adil Aktay: “Gemiyi karaya oturtan beceriksiz ve kibirli kaptan kusuru denizde bulur. AKP iktidarı da aynı şeyi yapıyor. Bize denizin bittiğine iddia etmeye çalışıyorlar. Denizimiz bitmedi. 16 yıldır dümenin başındaki kaptanın her limanda kandırıldığına, her limanda aldatıldığına inanmamızı bekliyorsunuz. Ama biz gerçekleri görüyoruz. Sizin yolunuz yol değil. 24 Haziran’da bu ülkenin kaptanını değiştireceğiz. Kutuplaşmanın yerini uzlaşma alacak. Düşmanlığın yerini kardeşlik alacak.” şeklinde konuştu.

   

  “ADALET SİSTEMİNE AZ  KALDI”

   

  Aktay: “Kamçıların yandaşı değil hak edenin çalışanın üretenin kazandığı bir Türkiye’ye kavuşmamıza az kaldı. Güçlü olanın değil, haklı olanın kazandığı bir adalet sistemine az  kaldı.” dedi.

   

  “MİLLETÇE GELİYORUZ, MİLLET İÇİN GELİYORUZ”

   

  Mersin’in birleştirici gücü Cumhuriyet Halk Partisi tüm örgütüyle tek yürek 24 Haziran zaferi için iş başında olduğunu kaydeden Aktay: “Görev bayrağını devredecek olan tüm milletvekili arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Türkiye’de Mersin’de yönetimi işin ritmini verme zamanı gelmiştir. Kaybedecek vaktimiz bekleyecek tahammülümüz yok. Milletçe geliyoruz, Millet için geliyoruz.” ifadelerini kullandı.

   

  Ardından isimleri teker teker okunarak tanıtılan milletvekili adayları vatandaşı selamladı.

  AHMET YİĞİT

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası
  Sıradaki Haber MTSO YİNE ŞOV MU YAPTI?