Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİR KONSERE DAHA İMZA ATTI

  Mersin Büyükşehir Belediyesi ramazan etkinlikleri kapsamında Türk Halk Müziği sanatçısı Zara’yı Mersinlilerle buluşturdu. Mersinlilere konser veren Zara, söylediği tüm şarkılarında dinleyiciler de eşlik etti.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Mersin Büyükşehir Belediyesi 5. Ramazan etkinlikleri kapsamında Mersinlilere farklı bir eğlence sunarak konserlerine hız vermeden devam ediyor.

   

  Ramazanın 15. gününde Türk Halk Müziği sanatçısı Zara’yı Mersinlilerle buluşturan Mersin Büyükşehir Belediyesi, bir konsere daha imza attı.

   

   

  Meydanda Mersinlilere konser veren Türk Halk Müziği sanatçısı Zara, ‘Ah Yalan Dünya’, ‘Hasretinle Yandı Gönlüm’, ‘Gönül Dağı’, ‘Leylim Ley’, ‘Dilenci’, ‘Fesupanallah’, ‘Kaç Kadeh Kırıldı?’, ‘Hangimiz Sevmedik?’, ‘İsyan’, ‘Ben Yoruldum Hayat’, ‘Mesele’ ve ‘Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme’ şeklinde güzel şarkılar seslendirerek tüm dinleyicilere ramazan gecesinde güzel bir hava yarattı.

   

  Ardından ‘Hayatı Tespih Yapmışım’, ‘Fidayda’, ‘Eşarbını Yan Bağlama’, ‘Bu Sevdalar Boşuna’, ‘Ankara’nın Bağları’ gibi şarkıları seslendiren Zara, Mersinlileri hem eğlendirdi hem de coşturdu. Konseri ‘Bir Başkadır Benim Memleketim’ isimli şarkı ile de bitirdi.

   

  Konseri sonunda Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Devran Kutlugün, Zara’ya çiçek takdim etti.

   

  “MERSİN’E KALİTE YAKIŞIR. İŞTE KALİTEYİ GÖRDÜNÜZ”

   

  Ardından kısa bir konuşma gerçekleştiren Kutlugün: “Her akşam tekrar edeceğiz. Hayatımızın her anında da tekrar edeceğiz. Mersin’e kalite yakışır. İşte kaliteyi gördünüz. Ramazan’ınız mübarek olsun. Her şey gönlünüzce olsun. Güzellikleriniz daim olsun. Ancak her güzel şeyin, her kaliteli işin arkasında bir emek var. Bizi bu akşam Zara hanımefendiyle buluşturan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Burhanettin Kocamaz’a büyük bir alkış almak istiyorum. Alkışlarınız daim olsun, yüreğiniz güzelliklerle dolsun” şeklinde konuştu.

   

  “BÜTÜN DÜNYAYA BARIŞ ENERJİSİ YAYILSIN”

   

  Zara ise “Şunu söyleyeceğim gerçekten, ben kendime sevgili diye sizi seçtim. Hepiniz benim sevgilimsiniz, canımsınız. Hepinize teker teker sımsıkı sarılıyorum. Hayırlı Ramazanlar olsun inşallah. Diliyoruz ki bu güzel günlerin yüzü suyu hürmetine insanların nefsine dur dediği bu güzel günlerin yüzüm suyu hürmetine bütün dünyaya barış enerjisi yayılsın. Sizden başladın bu güzellik inşallah. Hoş geldiniz, şerefler verdiniz, biz sizinle buluşmayalı hasretinizle yandık tutuştuk” diye belirtti.

  FERHAT ÇELİK

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası
  Sıradaki Haber MTSO YİNE ŞOV MU YAPTI?