Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Akdeniz Belediyesi’nin alt yapı çalışmaları sürüyor

  Akdeniz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, kırsal-merkez ayırımı yapmadan mahallelere sunduğu asfalt ve kilit taşı kaplama, yeni yol açma, kaldırım düzenleme hizmetleri, ilçenin dört bir yanında aralıksız devam ediyor.

  Bu haberin fotoğrafı yok

  Belediye Fen İşlerine bağlı ekiplerce, Hal Mahallesi’nde belirlenen sokaklarda asfalt kaplama çalışması yaparken, Yeşilova, Iğdır ve Yanpar’da yeni arazi yolları açma, Hebilli, Camili, Yanpar, Yeşilova ve Yukarı Burhan mahallelerinde kilitli parke taşları kaplama hizmeti sunuldu. Sokak ve kaldırımları yenileyen ekipler, zarar gören kilit taşlarını da değiştirdi. 

  “Söz verdik, hizmet eksiği olan tek mahallemiz kalmayacak” 

  Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, çalışmalar hakkında yaptığı değerlendirmede, insan odaklı hizmet ve yönetim anlayışı ile belediyenin bütçesini eşit ve adil kullanarak vatandaş ve kent yararına hizmetler sunduklarının altını çizdi. “Akdeniz’i bir cazibe merkezine dönüştüren, ilçemiz sınırlarında yaşayan vatandaşlarımızın gündelik yaşamlarını kolaylaştıran hizmet ve çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” diyen Pamuk, program kapsamında belirlenen ve ihtiyaç duyan tüm mahallelerde gereken hizmetlerin en kısa zaman içinde vatandaşlara ulaştırılacağını vurguladı. 

  Pamuk, “Akdeniz Belediyesi olarak, hizmet almayan mahalle ve sokak bırakmayacak, özellikle kırsal bölgelerde yaşayan vatandaşlarımızı tozlu, topraklı, çamurlu yolların oluşturduğu sorun ve sıkıntılardan kurtaracağız. Fen İşleri Müdürlüğümüz bünyesinde oluşturulan ve sayısı arttırılan asfalt kaplama, yol açma ve kilit taşı yenileme ekiplerimiz, aynı anda ilçemizin farklı noktalarında kesintisiz hizmet vermektedir. Halkımıza bir söz verdik. Hiçbir bahane üretmeden bu sözümüzün gereğini yerine getireceğiz. Hiç kimsenin endişesi olmasın. İnsan odaklı yönetim anlayışıyla, Mersin’i değiştiren, Akdeniz’i cazibe merkezine dönüştüren çalışmalarımız ve hizmet atağımız 2018 yılı içinde artarak sürecek” dedi. 

  İHA

  YORUMLAR

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Mersin Ticaret ve Sanayi Odası
  Sıradaki Haber MTSO YİNE ŞOV MU YAPTI?