21 Eylül 2023

ADEM KOCA’DAN VİLAYETLER HİZMET BİRLİĞİ ANAOKULU ZİYARETİ

Mersin İl Milli Eğitim Müdürü Adem Koca, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı başında Uyum Haftası etkinlikleriyle açılan Toroslar Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu’nu ziyaret etti. Ziyareti esnasında okul öncesi eğitimine adım atan minik öğrencilerle yakından ilgilenen Koca, öğretmenlerle de bir araya gelerek sohbet etti.
Koca, “Evlatlarımız bizlere emanettir. Okula uyum haftası özellikle okul öncesi öğrencilerimiz açısından son derece kritik bir öneme sahiptir. Miniklerimizin ikinci yuvalarına şevkle uyum sağlamaları için azami gayreti gösteren tüm meslektaşlarıma en kalbi duygularımla teşekkür ediyor, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nın tüm eğitim camiamıza hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.
KOCA’DAN ŞEHİT KÜBRA DOĞANAY KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ZİYARETİ
Adem Koca, 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı hazırlıkları kapsamında, Yenişehir Şehit Kübra Doğanay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Ziyareti sırasında öğretmen ve uyum haftasında okula gelen 9. sınıf öğrencileriyle bir araya gelen Koca, “Hep birlikte 2023- 2024 Eğitim Öğretim yılına başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yılını gururla idrak ettiğimiz bu senede sizlerden en büyük istirhamım Türkiye Yüzyılını hep birlikte inşa etmek, elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret etmek, akl-ı selim, zevk-i selim, kalb-i selim nesiller yetiştirmektir. Sevgili evlatlarım, okulunuz ikinci yuvanızdır. Burada, güvenli ellerde geleceğiniz için çok çalışacak; ailenize, vatanınıza, milletinize hayırlı evlatlar olarak yetişeceksiniz. Lütfen bol bol kitap okuyun, spor yapın, kendinizi geliştirecek faaliyetler içinde yer alın, derslerinizi şevkle çalışın. Sizlere güvenimiz tamdır. 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı tüm eğitim camiamıza hayırlı, uğurlu olsun.” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir