21 Eylül 2023

TOROSLAR’DA KİLİT PARKE YOL VE KALDIRIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Toroslar Belediyesi, ilçenin birçok yerinde sürdürdüğü yol, kaldırım ve çevre düzenleme çalışmalarıyla mahallelerin çehresini değiştiriyor.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bu kapsamda; Çağdaşkent, Zeki Ayan, Ayvagediği ve Soğucak Mahalleleri’nde kilit parke taşı yol ve kaldırım çalışması, Yusuf Kılıç Mahallesi’nde ise asfalt bakım çalışması yaptı.
Belediye, 2023 yılı itibariyle 183 bin metrekare, 4 yılda ise toplam 556 bin 962 metrekare kilit parke yol ve kaldırım çalışması gerçekleştirdi.
Zarar görmüş ve yıpranmış durumda olan yol ve kaldırımların yenilenmesinin yanı sıra yeni kaldırım düzenleme ve döşeme çalışmaları ihtiyaç duyulan mahallelerde devam edecek.
“Vatandaşlarımızın İhtiyacına Göre Hizmetler Gerçekleştiriyoruz”
Toroslar’ın en uç noktasına kadar hizmet götürdüklerini belirten Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz; “İlçemizdeki ulaşımın rahatlaması ve kaldırımların daha kullanışlı hale gelmesi için gerçekleştirdiğimiz asfaltlama, kilit parke yol ve kaldırım çalışmalarımızı planlı bir şekilde sürdürüyoruz. Her mahallemizin beklentisine cevap verebilmek için yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Üst yapı çalışmalarımızla yollarımızı istenilen seviyeye ulaştırdık” diye konuştu.
(Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir