8 Haziran 2023

Başkan Özyiğit: “Eşit ve kaliteli hizmet sunmak için tüm imkanlarımızla görevimizi sürdürüyoruz”

MERSİN'İN MERKEZ İLÇE YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ABDULLAH ÖZYİĞİT, İLÇENİN KIRSAL MAHALLELERİNDEN OLAN DEĞİRMENÇAY VE KARAHACILI'YI ZİYARET EDEREK, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ. HAYATA GEÇİRİLEN PROJELER VE YAPILAN ÇALIŞMALARLA İLGİLİ VATANDAŞLARI BİLGİLENDİREN ÖZYİĞİT, MAHALLE SAKİNLERİNİN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DE DİNLEDİ. (KORAY ÜNLÜ/MERSİN-İHA) Mersin'in merkez ilçe Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, ilçenin kırsal mahallelerinden olan Değirmençay ve Karahacılı'yı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Hayata geçirilen projeler ve yapılan çalışmalarla ilgili vatandaşları bilgilendiren Özyiğit, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de dinledi.

Mersin’in merkez ilçe Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, ilçenin kırsal mahallelerinden olan Değirmençay ve Karahacılı’yı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Hayata geçirilen projeler ve yapılan çalışmalarla ilgili vatandaşları bilgilendiren Özyiğit, mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de dinledi.
Başkan Özyiğit, vatandaşların hizmetler hakkındaki görüşlerini almak ve taleplerini dinlemek amacıyla düzenli olarak yaptığı kırsal mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Özyiğit, ziyaretlerinde hayata geçirdikleri projeleri de vatandaşlarla paylaşarak, katılımı artırıyor. Yenişehir’in tüm mahallelerini kapsayan eşitlikçi bir belediye hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Özyiğit, “Sorunlarınızı dinlemek, taleplerinizi yerine getirmek ve sizlerle birlikte yaşam kalitemizi yükseltmek için buradayız. Sizlerle birlikte Yenişehir’i daha da güzelleştirecek ve geliştireceğiz. Tüm mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımıza eşit ve kaliteli hizmet sunmak için tüm imkanlarımızla görevimizi sürdürüyoruz. Bu doğrultuda, kırsal mahallelerimizin ihtiyaçlarını göz ardı etmeksizin, sürdürülebilir projeler geliştirme gayreti içindeyiz. Bizimle birlikte olduğunuz için sizlere ve muhtarlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Pazar günü yapılacak seçimlerde vatandaşlara sandığa giderek oy kullanma çağrısında bulunan Özyiğit, “İrademizi sandığa yansıtmamız ve nasıl yönetileceğimize karar vermemiz gerekiyor. Sandıktan çıkan sonucun ülkemize ve kentimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Ziyaretlerin sonunda Özyiğit, 14 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla kadınlara lavanta hediye ederek, günlerini kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir