22 Mart 2023

AK Parti Mersin Milletvekili Aday Adayı İş İnsanı Orhan Kemal Yüksel: ‘100. YILDA YENİ YÜZYILLARIN TEMELİNİ ATACAĞIZ’

MUSTAFA ÖZCAN
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası-MTSO- önceki dönem meclis üyesi ve başarılı İş İnsanı Orhan Kemal Yüksel AK Parti Mersin Milletvekiliği için aday adayı olduğunu açıkladı.
AK Parti Mersin İl Başkanlığı’nda düzenlediği toplantıda Mersin Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan İş İnsanı Orhan Kemal Yüksel yaptığı konuşmada “Çok kıymetli Başkanım, AK Parti’mizin değerli yöneticileri, kadın ve gençlik kollarımızın kıymetli başkan ve yönetim kurulu üyeleri, fedakar dava ve yol arkadaşlarım, basınımızın mümtaz temsilcileri, muhterem hanım efendiler, beyefendiler. Geleceğimizin mirası gençler, şahsınızı ve burada bulunmayan tüm yol arkadaşlarımı gıyabında en kalbi duygularımla, muhabbetle selamlıyorum.
Öncelikle 11 ilimizde yaşadığımız ve acısını tüm ülkede derinden hissettiğimiz asrın felaketi, büyük depremde  hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar, yakınlarına sab-rı cemil niyaz ediyorum. Devletimiz ilk günden itibaren tüm imkan ve olanakları ile bölgededir. En kısa sürede tüm yaraların sarılacağına, ilk gün ve takip eden günlerde bölgeye giden bir kardeşiniz olarak inancım tamdır. Malum olduğu üzere Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerine 60 gün gibi kısa bir süre kaldı.
Ben de her biri bir birinden kıymetli milletvekili aday adayı kardeşlerim gibi aday adaylığım müracaatımı gerçekleştirmek için gelmiş bulunuyorum. Hayra vesile olmasını dilerim.” dedi.
“TÜM OYUNLARI BOŞA ÇIKARACAĞIZ”
Bu seçimi önemli kılanın, hiç bir projesi olmayan ve ortaya koyacakları vizyondan yoksun tek amacı Tayyip Erdoğan’ı devirelim ortak paydasıyla hareket eden, sufleyi dışarıdan alan, bir birine benzemezlerle, gücünü sadece haktan ve milletten alanların seçimi olduğunu vurgulayan Orhan Kemal Yüksel, “Allah’ın izniyle tüm oyunları boşa çıkaracağız.
Huzuru yeniden tesis edeceğiz. Kaldığımız yerden, yeniden daha da büyüyerek devam edeceğiz. 100. yılında yeni yüzyılların temelini atacağız. İnançla, ısrarla ve kararlılıkla tüm oyunları bozup, yeniden ve yeni bir anlayışla yeni yüzyılda yeni Türkiye inşaa edeceğiz. Buradan tüm Mersin halkına seslenerek sözlerime son vermek istiyorum. Haydi Mersin; gün kardeşlik, birlik zamanıdır.
Yeni Türkiye’yi yeni Mersin’i inşaa ve imar etme zamanıdır.
Birlikte başaracağız. Hepinizi Allah’a emanet eder, sağlık ve esenlikler dilerim. Kalın sağlıcakla.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir