26 Mart 2023

‘Halk Restoran’ yenileniyor

TARSUS BELEDİYESİ TARAFINDAN UYGUN FİYAT, KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI DOĞRULTUSUNDA TARSUSLULARIN HİZMETİNE SUNULAN VE ÖZELLİKLE ÖĞRENCİLER İLE ESNAFLARIN TERCİH ETTİĞİ HALK RESTORAN KONSEPTİ, DİZAYNI VE MENÜSÜ İLE YENİLENİYOR. (İHA/MERSİN-İHA) Tarsus Belediyesi tarafından uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda ilçe halkının hizmetine sunulan ve özellikle öğrenciler ile esnafların tercih ettiği Halk Restoran konsepti, dizaynı ve menüsü ile yenileniyor.

Tarsus Belediyesi tarafından uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda ilçe halkının hizmetine sunulan ve özellikle öğrenciler ile esnafların tercih ettiği Halk Restoran konsepti, dizaynı ve menüsü ile yenileniyor.

Tarsus’ta vatandaşların uğrak noktası olan, hijyenik koşullarda Üretici Kadın Kooperatifi üyeleri tarafından hazırlanan yemeklerin vatandaşlara sunulduğu Halk Restoranın yeni yüzüyle hizmet vermesi için çalışmalar başladı. Restoranda farklı konsept, dizayn ve menü farklılıkları sunulacak. Vatandaşlara daha iyi hizmet vermek için Halk Restoranı yenileyeceklerini aktaran Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan, yenilenen yüzü ve konsepti ile hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti. (İHA)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir