26 Mart 2023

Duruşma ileri bir tarihe ertelendi

MERSİN'DE YOLDA YÜRÜYEN 3 ÜNİVERSİTELİ KIZA SOSYAL MEDYADAN GÖRDÜKLERİ 'BALON ATMA CHALLENGEDAN' ETKİLENEREK İÇİ SU DOLU BALON ATIP BİRİNİN YARALANMASINA NEDEN OLAN 2 SANIĞIN YARGILANMASINA DEVAM EDİLDİ. (KORAY ÜNLÜ/MERSİN-İHA) Mersin'de yolda yürüyen 3 üniversiteli kıza sosyal medyadan gördükleri 'balon atma challengedan' etkilenerek içi su dolu balon atıp birinin yaralanmasına neden olan 2 sanığın yargılanmasına devam edildi.

Mersin’de yolda yürüyen 3 üniversiteli kıza sosyal medyadan gördükleri ‘balon atma challengedan’ etkilenerek içi su dolu balon atıp birinin yaralanmasına neden olan 2 sanığın yargılanmasına devam edildi.

Mersin 1. Asliye Ceza Mahkemesinde görülen davaya, tutuklu sanıklar Ahmet K. ile Bilal K. ve taraf avukatları katıldı. Duruşmada Hatice A.’ya yardım eden tanık dinlenirken, 2 sanık bir kez daha pişman olduklarını dile getirdi. Taraf avukatlarını da dinleyen mahkeme hakimi, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi amacıyla duruşmayı ileri bir tarihe ertelerken, sanıkların tutukluluk hallerinin devamına karar verdi. (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir