22 Eylül 2023

Yaklaşık 1 milyon lira değerinde cinsel içerikli ürünler ele geçirildi

MERSİN'DE BİR MARKETE YAPILAN OPERASYONDA, GÜMRÜK KAÇAĞI VE PİYASA DEĞERİ YAKLAŞIK 1 MİLYON LİRA OLAN CİNSEL İÇERİKLİ ÜRÜN ELE GEÇİRİLDİ. (GÜRAY GÜRDAL - KORAY ÜNLÜ/MERSİN-İHA) Mersin'de bir markete yapılan operasyonda, gümrük kaçağı ve piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olan cinsel içerikli ürün ele geçirildi.

Mersin’de bir markete yapılan operasyonda, gümrük kaçağı ve piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olan cinsel içerikli ürün ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Mersin Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, yaklaşan yılbaşı öncesi gümrük kaçağı alkol ve kaçak tütün mamullerine yönelik çalışma başlattı. Yapılan çalışmalarda bir markette gümrük kaçağı ürünler olduğunu tespit eden ekipler, belirlenen adrese operasyon yaptı. Yapılan operasyonda şüpheli M.A. gözaltına alınırken, yapılan aramalarda 1 ruhsatsız tabanca, 1 ruhsatsız pompalı av tüfeği, 4 adet, 27 tabanca mermisi, piyasa değeri yaklaşık 1 milyon TL olan 7 bin 105 adet cinsel içerikli ürün, 27 bin 646 paket gümrük kaçağı sigara kağıdı, 2 bin 100 adet gümrük kaçağı puro, 158 gümrük kaçağı elektronik sigara, 100 paket gümrük kaçağı sigara ve yaklaşık 10 bin adet gümrük kaçağı emtia ele geçirildi.
Gözaltına alınan şüpheli emniyete götürülürken, ele geçirilen malzemelere el konuldu. (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir