28 Ocak 2023

Tarsus Atatürk Gençlik Parkında tuvalet ve diğer ortak kullanım alanlarına zarar verildi

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN TAMAMEN YENİLENEN VE GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE HALKIN HİZMETİNE SUNULAN TARSUS ATATÜRK GENÇLİK PARKINDA BULUNAN ORTAK KULLANIM ALANLARINA, ZARAR VERİLDİ. (KORAY ÜNLÜ/MERSİN-İHA) Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamen yenilenen ve geçtiğimiz günlerde halkın hizmetine sunulan Tarsus Atatürk Gençlik Parkında bulunan ortak kullanım alanlarına, zarar verildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından tamamen yenilenen ve geçtiğimiz günlerde halkın hizmetine sunulan Tarsus Atatürk Gençlik Parkında bulunan ortak kullanım alanlarına, zarar verildi.
Yürüyüş pistinden çocuk oyun ve spor alanlarına kadar, doğal ortamıyla her gün birçok vatandaşın ziyaret ettiği Atatürk Gençlik Parkında yeni inşa edilen tuvaletlere zarar verildi. Tuvaletlerin kapı camını kıran kimliği belirsiz şahıs veya şahıslar, yine tuvalet girişindeki eşik taşını da yerinden söktü.
Park içerisinde bulunan bazı spor aletlerinin aparatlarına da zarar verildiği görülen çirkin saldırılarda, aynı şekilde çocuk oyun gruplarında da tahribat oluşturuldu. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tahribatların ortadan kalkması için çalışma başlattı.
Geride kalan günlerde de yine Mersin Büyükşehir Belediyesinin sorumluluğunda bulunan Tarsus Kültür Park, Ötüken Vadi Park ve Berdan Barajı mesire alanı bölgesinde de tuvaletlere zarar verme ve hırsızlık olayları gerçekleşmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir