28 Ocak 2023

3. Çevre Yolu’nun bir bölümü trafiğe kapatıldı

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM BAKIM VE ONARIM DAİRESİNCE, 3. ÇEVRE YOLU ÜZERİNDE BAŞLATILAN ASFALT YENİLEME, ŞERİT GENİŞLETME VE BORDÜR ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE 26. CADDE İLE 38. CADDE ARASINDAKİ 685 METRELİK KISMIN TRAFİĞE KAPATILDIĞI BİLDİRİLDİ. (İHA/MERSİN-İHA) Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesince 3. Çevre Yolu üzerinde başlatılan asfalt yenileme, şerit genişletme ve bordür çalışmaları çerçevesinde 26. Cadde ile 38. Cadde arasındaki 685 metrelik kısmın trafiğe kapatıldığı bildirildi.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesince 3. Çevre Yolu üzerinde başlatılan asfalt yenileme, şerit genişletme ve bordür çalışmaları çerçevesinde 26. Cadde ile 38. Cadde arasındaki 685 metrelik kısmın trafiğe kapatıldığı bildirildi.
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, 25 gün sürmesi planlanan çalışmada yol kapama nedeniyle doğu-batı aksında tek şerit ilerleyecek olan araç sürücüleri için alternatif güzergah bilgileri paylaşıldı. Buna göre 13. Cadde’de batıdan güney istikametine gidecek sürücüler, 13. Cadde üzerinden sağa katılım sağlayarak 26. Cadde’ye, oradan İstemihan Talay Caddesi üzerinden kendi istikametlerine ilerleyebilecekler. 13. Cadde’de batıdan kuzey istikametine gidecek sürücüler ise, 13. Cadde üzerinden sola 26. Cadde’ye katılım sağlayıp, sonrasında sağa 15. Cadde’ye katılım sağlayarak kendi istikametlerinde ilerleyebilecekler.  (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir