31 Ocak 2023

Seçer: ‘İyi olan kazansın… Ama Fenerbahçe bitmeyen bir aşktır’ Fenerbahçe Başkanı Koç: ‘Bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak’

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Adana’da gençlerle bir araya geldi. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Adana’da gençlerle bir araya geldiği programda, “Bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak” dedi.
Yüreğir Belediyesi’nin “Gelecek Sizsiniz’’ konulu konferansının konuğu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç oldu. Programda çevredeki liselerden gelen öğrencilerle sohbet eden Acun Ilıcalı ve Ali Koç kendilerine yöneltilen soruları da cevapladı. Ilıcalı, top olmadığı için futbol ve voleybol gibi sporları oynamayan bir okulun öğrencilerine 50 top bağışlayacağını söyledi.
Başkan Koç bir gencin, ‘Şampiyonluk ne zaman?’ diye soru yöneltmesi üzerine, “Allah izin verirse inşallah bu yıl bizim şampiyonluğumuz olacak” diye yanıt verdi.
Başkan Koç, bir öğrencinin Fenerbahçe’nin kadın kürek takımıyla ilgili sorusu üzerine Adana’nın kürek sporundaki başarısına değinerek, “Adana’dan transfer yaptık. Kadın kürekçilerimizin çoğu buradan geldi. Bana bu proje anlatıldığı zaman çok anlayamamıştım. Ama şuan çok heyecan duyuyorum. Adana’dan tam 5 sporcu transfer ettik” dedi.
Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Ilıcalı ve Koç’a hediye olarak tablo takdim etti. Programın ardından yoğun ilgiyle karşılaşan Acun Ilıcalı ve Ali Koç, gençlerle bol bol fotoğraf çektirdi.
Geceye Başkan Seçer’de katıldı
Fenerbahçelilerin, Adana’da gerçekleştirtiği dernekler toplantısına Mersin Büyükşehir Belediyesi Başkanı Vahap Seçer de katıldı. Adana Fenerbahçeliler Derneği’nin ev sahipliğinde  gerçekleştirilen 20 yurt içi derneğin yönetici ve temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıda Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç akşam resepsiyonunda Mersin ve Adana protokolü ile de bir araya geldi. Toplantıya katılan Mersin Büyükşehir Belediye Vahap Seçer,  sosyal medya hesabından “İyi olan kazansın… Ama Fenerbahçe bitmeyen bir aşktır.” dedi.
 Ali Koç’tan Vali Elban’a Fenerbahçe forması
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Adana Valisi Süleyman Elban’a üzerinde ismi yazılı Fenerbahçe forması hediye etti.
Adana Fenerbahçeliler Derneğinin düzenleyeceği etkinliğe katılmak üzere Adana’ya gelen Ali Koç ve yöneticiler, Vali Süleyman Elban’ı ziyaret etti. Ziyarette Adana Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Korhan Kadıoğlu da hazır bulundu.
Başkan Koç, ziyaretin anısına Vali Elban’a üzerinde ismi yazılı Fenerbahçe forması hediye etti. Vali Elban da Başkan Koç’a üzerinde Atatürk görseli bulunan vazo armağan etti.
(Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir