3 Ekim 2022

Teknopark’ta üst yapı çalışmaları tamamlandı

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER'İN MERSİN TEKNOPARK'I ZİYARETİNDE TALEP EDİLEN ASFALT, KALDIRIM VE KİLİTLİ PARKE TAŞI ÇALIŞMASI KISA SÜRE İÇERİSİNDE YERİNE GETİRİLDİ. (İHA/MERSİN-İHA) Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer'in Mersin Teknopark'ı ziyaretinde talep edilen asfalt, kaldırım ve kilitli parke taşı çalışması kısa süre içerisinde yerine getirildi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in Mersin Teknopark’ı ziyaretinde talep edilen asfalt, kaldırım ve kilitli parke taşı çalışması kısa süre içerisinde yerine getirildi.
Üniversite, sanayi ve diğer kuruluşlarca yürütülen araştırma-geliştirme çalışmalarının, Mersin’in ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet gücüne katkı yapacak yeni teknolojileri üretmek amacıyla, Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Kampüsü’ne kurulan Teknopark sahasında Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından çalışma gerçekleştirildi.
Teknopark’ın sahasında bazı çalışmaların yapılması yönünde alınan talep üzerine, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekiplerince gerçekleştirilen çalışmada, bin metrekarelik çift taraflı kaldırım döşeme çalışması yapıldı. 300 metrelik alanda ise sıcak asfalt çalışması yürüten ekipler, bin 500 metrekarelik alandaki kilit parke döşemesiyle de Teknopark’a 45 araçlık otopark sahası kazandırdı.  (İHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir