4 Ekim 2022

Bölge Müdürü Yalçın Tarsus’ta

Mersin Orman Bölge Müdürü Mustafa Yalçın Tarsus Orman İşletme Müdürlüğünü ziyarette bulundu. Bölge Müdürü Yalçın’ı Tarsus Orman İşletme Müdürü Muhammet Köse, İşletme Müdür yardımcısı, İşletme Şefleri ve personeller karşıladı.
Bölge Müdürü Yalçın, ormancılık faaliyetleriyle ilgili toplantı yaparak, iş ve işleyişler hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunarak, çalışmalarında kolaylık ve başarılar diledi.
Tarsus’ta İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi verildi
Mersin Orman Bölge Müdürü Mustafa Yalçın’ın da katıldığı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Tarsus Orman İşletme Müdürlüğünde verildi.
Eğitime Bölge Müdürü Yalçın, Tarsus Orman İşletme Müdürü Muhammet Köse, İşletme şefleri, işe yeni başlayan işçi ve sözleşmeli personel ile eğitim süresi dolan diğer işçiler katıldı.
Eğitimler, A sınıfı İş Güvenlik Uzmanı Zafer Kızıl, İş yeri Hekimi Dr. Cüneyt Taze tarafından verildi. Bölge Müdürü Yalçın ”Önlemek, ödemekten daha ucuz ve insanidir. Bu nedenle tüm personelimize İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda asgari eğitim ve koruyucu donanım verilmektedir. Kazaların yüzde 88’i tehlikeli davranışlardan kaynaklandığından çalışanımızı eğittiğimiz zaman kazaların büyük oranda önleneceği aşikardır.” dedi.
(Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir