3 Ekim 2022

‘Türkiye Cumhuriyeti’ni en ileri seviyeye götürmek için tüm gücümüzle çalışmalıyız’

Kısa adı MERYAD olan Mersin Yatırımcı İş İnsanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Doğmuş, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yıl Dönümü münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.
Bu büyük zaferin tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu belirten Coşkun Doğmuş mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Aziz vatanımız ve milletimizin güvenliği için gözünü kırpmadan şehit ve gazi olan kahramanlarımızın emanetlerine kararlılıkla sahip çıkacağız. Onlar yüce milletimizin en değerli varlıklarıdır. Bugün bizler de onların mirasçısı olarak Türkiye Cumhuriyeti’ni en ileri seviyeye götürmek için tüm gücümüzle çalışmalıyız.
Milli mücadelemizin en zor dönemi olan Büyük Taarruz’da milletimiz, askeri yetenek ve gücünü büyük millet olmanın kabiliyetlerini bir kez daha bütün dünyaya göstermiştir. Milletçe elde ettiğimiz başarılar ve ülkemizin geldiği seviye, yolumuzun açık olduğunun en önemli göstergesidir.
Bu duygu düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyor, başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor,gazilerimize uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir