3 Ekim 2022

Mersin’de hastanede sahte morg görevlisi yakalandı

MERSİN'İN ERDEMLİ İLÇESİNDE HASTANEDE KENDİNİ SAHTE MORG GÖREVLİSİ BAŞTA OLMAK ÜZERE ÇEŞİTLİ BİRİMLER DE ÇALIŞIYORMUŞ GİBİ GÖSTEREN BİR ŞAHIS GÜVENLİK PERSONELİ TARAFINDAN YAKALANIP POLİSE TESLİM EDİLDİ. (HALİL İBRAHİM VARLI/MERSİN-İHA) Mersin'in Erdemli ilçesinde hastanede kendini sahte morg görevlisi başta olmak üzere çeşitli birimlerde çalışıyormuş gibi gösteren bir şahıs, güvenlik personeli tarafından yakalanıp polise teslim edildi. Şahsın hastanede çalışmanın nasıl olduğunu merak ettiği için böyle bir olaya karıştığı ileri sürüldü.

Mersin’in Erdemli ilçesinde hastanede kendini sahte morg görevlisi başta olmak üzere çeşitli birimlerde çalışıyormuş gibi gösteren bir şahıs, güvenlik personeli tarafından yakalanıp polise teslim edildi. Şahsın hastanede çalışmanın nasıl olduğunu merak ettiği için böyle bir olaya karıştığı ileri sürüldü.
Olay, Erdemli Devlet Hastanesi’ne meydana geldi. Alınan bilgiye göre, 22 yaşındaki A.C.D. kendine hastane çalışıyormuş süsü verdi. İlk önce kendini bir kurumdan görevlendirilmiş morg görevlisi gibi tanıttığı ileri sürülen şahsın bir süre morgda çalıştığı daha sonra hastanenin acil servisinde stajyer ve diğer kısımlarda ise hastane personeli gibi çalıştığı öğrenildi. Durumun diğer hastane personelleri tarafından fark edilmesi üzerine şahıs güvenlik görevlileri tarafından yakalandı. Yakalanan A.C.D. polise teslim edildi.
Suç oluşturacak bir olaya karışmadığı belirlenen ve polis merkezine götürülen şahıs hakkında gerekli yasal işlemlerin yapılmasının ardından savcılık talimatıyla serbest kaldığı belirtildi.
Şahsın hastanede çalışmanın nasıl olduğunu merak ettiği için böyle bir olaya karıştığı ileri sürüldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir