Başkan Gültak, Bakan Kurum’a projelerini anlattı

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANI MURAT KURUM (SOLDA), BARIŞ MAHALLESİ TOKİ PROJESİ TEMEL ATMA TÖRENİ BAŞTA OLMAK ÜZERE BİR DİZİ PROGRAM İÇİN GELDİĞİ MERSİN'DE, AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA GÜLTAK'I (SAĞDA) ZİYARET EDEREK PROJELERLE İLGİLİ BİLGİ ALDI. (KIYMET GÖKÇE/MERSİN-İHA) Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Barış Mahallesi TOKİ Projesi Temel Atma Töreni başta olmak üzere bir dizi program için geldiği Mersin'de, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak'ı ziyaret ederek projelerle ilgili bilgi aldı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Barış Mahallesi TOKİ Projesi Temel Atma Töreni başta olmak üzere bir dizi program için geldiği Mersin’de, Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak’ı ziyaret ederek projelerle ilgili bilgi aldı.
Bakan Kurum, Mersin programında Akdeniz Belediye Başkanı Gültak ile buluştu. Belediyede gerçekleşen buluşmaya, AK Parti Mersin Milletvekilleri Ali Cumhur Taşkın, Zeynep Gül Yılmaz, Hacı Özkan, Akdeniz Kaymakamı Muhittin Pamuk ve TOKİ yetkilileri de katıldı.
Mersin’in merkez Akdeniz ilçesinde yürütülen hizmet ve çalışmaların istişare edildiği ziyarette, başta Barış ve Çay mahallelerindeki TOKİ projeleri olmak üzere, ilçede yaşam kalitesinin artırılmasına yönelik birçok konu ele alındı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Gültak, kentsel dönüşüm başta olmak üzere ilçede gerçekleşen birçok yatırım ve projeyle ilgili sunum yaptı. Gültak, günün anısına Bakan Kurum’a tablo hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir