SULTAN KOYU’NUN EŞSİZ MANZARASINDA PREMIUM BİR YAŞAM: ATHENA PREMIUM

Yurt içinde ve yurt dışında kent yaşamına değer katan Şekerlisoy Gayrimenkul Grubu’nun yeni projesi Athena Premium, Mersin’in en değerli bölgelerinden Erdemli’de yüksekliyor. Tasarım süreçlerinde üstün mimarların imzasını taşıyan proje, Sultan Koyu’nun eşsiz deniz manzarasıyla ve her bir detayı kaliteli malzemelerle döşenmiş daireleriyle, sakinlerine premium bir hayat vadediyor.
Akdeniz’in incisi Mersin’in Erdemli ilçesi Sultankoy’u bölgesinde yükselen Athena Premium, sakinlerine bulunduğu bölgenin tarihi ve doğal güzellikleri ile iç içe sakin bir yaşam deneyimi sunuyor. Sultan Koyu’nun eşsiz deniz manzarasına sahip 2 Bloktan ve toplam 328 daireden oluşan Athena Premium, 104 adet 2+1, 47 adet 3+1, 2 adet 4+2 seçeneklerinden oluşan 153 daireye sahip ve 26 kattan oluşuyor.
Şehrin tüm imkanları projede titizlikle konumlandırılıyor
Projede yer alan dört adet yüzme havuzu, konforlu lobi alanı, iki Aquapark, çocuk oyun alanı, golf sahası, restaurant, sinema ve spor salonlarının yer aldığı Athena Premium, sunduğu sosyal imkanlarla sakinlerine mutlu bir yaşam vaat ediyor. Proje, Mersin’in en gözde doğal güzelliklerinden Sultan Koyu’na  beş dakikalık bir yürüyüş mesafesinde bulunuyor. (Haber Merkezi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir